Kako konkurisati?

Potrebne su nam informacije o Vašem neprofitnom udruženju da bi aplicirali za Vas.

Ako hoćete još da se raspitate, možemo se čuti ili da dođete do nas

Zakažite sastanak

Mi ćemo Vam pomoći

Sve što treba da uradite je da odabere nivo saradnje i kliknete na prijavu. Mi Vas kontaktiramo, uzimamo detalje i apliciramo za Vaše sponzorstvo.

U zavisnosti od tehničke “osposobljenosti” vašeg udruženja, predlažemo nivo saradnje. Ono što je bitno, je da Vi nemate apsolutno nikakav rizik, ne dobijete grant, mi Vam vraćamo novac. Cena za apliciranje je zaista minimalna i bukvalno predstavlja pokrivanje troška utrošenog vremena. Mi želimo da pomognemo društvu tako što će te vi uticati na društvo, a mi Vam dajemo alat

Pokrenite se online

Ako mislite da bi cilju Vašeg udruženja i akcijama koje sprovodite dobro došlo da se reklamirate na google platformama onda je ovo idealno za Vas. Npr, ako ste udruženje koje se bavi obukom ili kursom za prodavca. Da li mislite da bi Vam bilo korisno da kada ljudi pretražuju taj pojam u Google-u, iskače Vaša reklama?

Ili hoćete da podignete svest o npr zagađenom vazduhu. Ako neko pretražuje zagađenje vazduha, da li bi voleli da Vaša reklama iskače da ljudi znaju da vi pokušavate da utičete na taj cilj.

Pokreni se

Dobijete grant i da sami sve radite dalje
rsd 5999 Jednokratno i to je to
  • Plaćanje po predračunu
  • Povrat novca u slučaju nedobijanja granta
  • Dobijate login podatke za svoj odobreni projekat i podešavanje za grant.
  • Nikakva dodatna obaveza prema nama

Pusti i ne misli

Dobijete grant i prvu kampanju
rsd 11999 Jednokratno i to je to
  • Plaćanje po predračunu
  • Povrat novca u slučaju nedobijanja granta
  • Mi Vam podešavamo Gsuite i reklamnu kampanju u skladu sa Vašim ključnim rečima
  • Nikakva dodatna obaveza prema nama

Brinite o svemu

Nema startnog troška, mi sve radimo
rsd 0 0 za start, 5000 mesečno posle
  • Ništa ne plaćate da apliciramo
  • Ugovor o poslovno tehničkoj saradnji stupa na snagu tek kad dobijete grant
  • Sva podešavanja i setovanja kampanja i komunikacija sa Google-om je na nama
  • Mesečna provera učinka i optimizacija
Popularno

Podaci u Srbiji za udruženja su poražavajući

Budite online vidljivi

Sve ovo ima smisla ako vi imate veb sajt. Ali ako nekim slučajem nemate, mi možemo da Vam pomognemo da ga napravite. Promovišite više nego udruženja koja imaju slične ciljeve.

E - mail i udruženja
Nema ni registrovanu mail adresu 80%
Veb sajt i udruženja
Nema veb sajt o svom cilju i delatnosti 95%
Reklama i udruženja
Nema nikakvu reklamu o svom delovanju 99%
IT usluge i udruženja
Nema člana ili zaposlenog koji se brine o IT uslugama 99%

Digitalni marketing za Vaše udruženje

Napravimo strategiju za Vaše udruženje

Ukoliko ste zainteresovani, mi možemo kreirati Vašu strategiju digitalnog marketinga. Ali to nije tip sistema, vi plaćajte, a mi tamo neke reklame puštamo pa kako bude. To je postavljanje poslovanja tako da možete da merite na koliko uloženog u reklame, dobijate nazad kroz ostvarenje Vaših ciljeva.

Šta je sve potrebno

Hoćemo da maksimalno uprostimo

Želimo da što više uprostimo proces prijave, da bi što brže Vaše udruženja dobilo sponzorstvo.

Prvo i osnovno što je neophodno da ste neprofitno udruženje i kao takvo registrovano u APR-u

Dokumentacija

Dovoljno je samo ono što obično ima na APR-u okačeno. Ako nemate, onda nam morate mailom dostaviti sledeće

Šta mi tražimo

U zavisnosti od paketa odabranog, tražimo minimum potvrde o saradnji

Želite da konačno Vaše udruženje počne da donosi rezultate?

Kontaktirajte nas i zakažite sastanak