Šta dobijate?

Kada dobijete projekat, dobijate mnogo mogućnosti

Set alata Google-a koji Vam mogu pomoći

Google paket usluga za neprofitne organizacije

Od mejl klijenta, do granta sa limitom do 10.000$ mesečno, mogućnosti su velike.

G-Suite set alata za udruženja

Ovo je paket koji preduzeća obično plaćaju,a vi ga dobijate besplatno. Od profesionalnog mejla do više Gdrive prostora. Da povećate saradnju i efikasnost u Vašem udruženju.

Doprite do više donora

Ako ste čuli za Google ads, jako je slično to što dobijete, razlika je samo što je limit do 10.000$ mesečno za reklame koje su srodne sa ciljevima Vašeg udruženja, a koje Vam Google poklanja uz njihove smernice reklamiranja.

Pokrenite ljude putem YouTube videa

Otključajte moć širenja svoje priče putem reklamiranja YouTube videa tako što možete da targetirate ljude u celom svetu da doniraju za Vaš cilj - trenutno samo u SAD.

Google mape

Google mape se od skoro plaćaju preko određenog limita. Uz ovaj program, možete još više da povećate svoj limit korišćenja Google mapa i Google Earth-a i vizuelizujete svoje podatke na njima.

Budite vidljiviji

Povećajte članstvo

Kada pustite praktično besplatnu reklamu na Google-u, podešavamo da kada ljudi traže određene ključne reči, iskače Vaša reklama. Google ima set pravila i svoje algoritme, ali uglavnom iskačete kada neko traži pojam koji je povezan sa Vama.

Koliko nas košta?

Skoro pa nemoguće sve potrošiti

Jeste da je limit ogroman, ali budite realni, koliko ljudi zapravo traži nešto sa pojmom povezano za Vaše udruženje. Ako je plaćanje po kliku npr 10 centi, praktično bi trebalo 100.000 ljudi da klikne na Vašu reklamu na google platformama u jednom mesecu. Nema skrivenih troškova, to je to, sve je praktično besplatno kada Vam odobre projekat.

Jel možete sami da vodite svoj nalog?

Odlično

Mi za jednokratnu naknadu Vam apliciramo i izdajemo račun samo ako dobijete program, ako ne, onda vraćamo naknadu. Dalje je na Vama, ako imate znanje, slobodno sami i to je za nas “win win” situacija. Ako Vam treba pomoć, mi možemo da proveravamo, podešavamo i “cicamo” Vašu kampanju.

Koje su još mogućnosti

Najčešća pitanja

Ne. Ovaj grant i projekat je vezan samo za Google proizvode i Google mogućnosti reklamiranja. Facebook ne daje ništa slično, bar ne da mi znamo.

Jednostavno, oni su kompanija koja mnogo zarađuje i hoće da vrati društvu kroz ovakav vid pomoći. Njih to praktično ne košta ništa osim imaginarnih kredita, a udruženja mogu da imaju pozitivan uticaj na sve.

Mi naplaćujemo onoliko minimum koliko mislimo da to nama troši vremena da Vama pomognemo. Zna da se zakomplikuje, al uvek isteramo do kraja. Ako išta, širimo krug ljudi koje upoznajemo i na naš neki način, pomažemo da Srbija bude bolje mesto za život.

Ok, nije problem.. U neku ruku, mi i hoćemo i možemo da napravimo ugovor o poslovno tehničkoj saradnji i da mesečno vodimo i podešavamo vaše kampanje. Ali to zaista nije teško, možete i sami naučiti lako.

Jedino što mi garantujemo je da ćemo da apliciramo za Vas da dobijete sponzorstvo i ako ne dobijete da vraćamo uplatu. Sve ostalo je u skladu sa Google politikom i na Vama i Vašem angažovanju. Ako dobijete, izdajemo Vam račun. Toliko je jednostavno, nećemo da se “petljamo” u Vaše ciljeve i načine rada.

Idite na našu stranu prijava i pratite uputstva. U nekom momentu trebaće nam elektronska verzija Vašeg statuta, potvrde o registraciji i eventualno neka dodatna odluka koja mislite da je relevantna za poslovanje Vašeg udruženja.

Jednostavno, mi pustimo kampanju, jednom do dva puta mesečno se logujemo, gledamo analitiku i predlažemo Vam poboljšanja. Ako izgradimo poverenje, tu smo i za proširenje saradnje i druge usluge koje nudimo (više na turmal.in)

Hm, sad nećete verovati, ali za sad, 100%. Znamo šta radimo.

Mi hoćemo da vi širite svoju poruku

Da sami popravimo stvari u našem društvu